Family Dubicki/Tarasiewicz Paszkiszki/Graużyszki / Children 1905/190? - Belarus
For information, "Click" on a "Portrait"
Edward Weronika Bronisława
Edward DUBICKI Weronika DUBICKA Bronisława DUBICKA
1905 - ±1939 1907 - 19?? 19?? - 19??
1 Child 2 Children 2 Children
Wife, Marianna OSADA Husband, Jan DZIENISIENKO Husband, ? JAROSZEWICZ
Parents Previous Generation Family DUBICKI from Paszkiszki ? and TARASEWICZ from Graużyszki ? - Belarus
Father Mother
Adam DUBICKI Benedykt TARASEWICZ
Adam DUBICKI Benedykt TARASEWICZ
18?? - ±1947 18?? - 19??
"Click" Top Menu or "Portrait" Paszkiszki landscape, middle, family house Adam Dubicki, now disappeared º•º•º•º•º
Graużyszki, new Church Graużyszki, old Church Olshany Parish Church 1915
º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º•º
Polish Map 1933
1 - Dekanat Brzostowica Wielka :
Parish Brzostowica Mała Św. Antoniego z Padwy
Parish Brzostowica Wielka Przemienienia Pańskiego
Parish Makarowce (Usnarz) - Podwyższenia Krzyża Świętego
2 - Dekanat Grodno-Wschód :
Parish Grandzicze Św. Rocha
Parish Grodno-Dziewiatówka Najświętszego Odkupiciela
Parish Grodno-Katedra Św. Franciszka Ksawerego
Parish Grodno Śsw. Józefa
Parish Jeziory Chrystusa Króla
Parish Kaszubińce Niepokalanego Poczęcia NMP
Parish Kozłowicze Wniebowzięcia NMP i Św. Andrzeja Boboli
3 - Dekanat Grodno-Zachód :
Parish Grodno-Augustówek NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia
Parish Grodno-Poniemun Najśw. Zbawiciela i Wszystkich Świętych
Parish Grodno-OO. Franciszkanów MB Anielskiej
Parish Grodno-Pobernardyński Znalezienia Krzyża Świętego
Parish Grodno-Pobrygidzki Zwiastowania NMP
Parish Grodno-Południowy Niepokalanego Poczęcia NMP
4 - Dekanat Iwje :
Parish Bakszty Św. Huberta
Parish Dudy Narodzenia NMP
Parish Gieraniony Św. Mikołaja Bpa
Parish Iwje Św. App. Piotra i Pawła
Parish Juraciszki Przemienienia Pańskiego
5 - Dekanat Lida :
Parish Białohruda Św. Michała Archanioła
Parish Bielica Św. Jerzego Męczennika
Parish Berdówka Trójcy Przenajświętszej
Parish Krupowo Trójcy Przenajświętszej
Parish Lida-Fara Podwyższenia Krzyża Św.
Parish Lida-Industrialny Wniebowzięcia NMP
Parish Lida-Mołodziożny Bożego Miłosierdzia
6 - Dekanat Mosty :
Parish Łunna Św. Anny
Parish Mikielewszczyzna Nawiedzenia NMP
Parish Mosty MB Trzykroć Przedziwnej
Parish Piaski MB Różańcowej
7 - Dekanat Nowogródek :
Parish Brzozówka Zesłania Ducha Świętego
Parish Korelicze MB Nieustającej Pomocy
Parish Mir Św. Mikołaja Bpa
8 - Dekanat Oszmiana :
Parish Boruny Św. App. Piotra i Pawła
Parish Cudzieniszki Św. Jakuba Ap.
Parish Graużyszki Św. App. Piotra i Pawła
Parish Holszany Św. Jana Chrzciciela
9 - Dekanat Ostrowiec :
Parish Bystrzyca Podwyższenia Krzyża Świętego
Parish Dojlidki (Daukszyszki) Opieki NMP
Parish Gierwiaty Trójcy Przenajświętszej
Parish Gradowszczyzna Św. Andrzeja Boboli
Parish Gudohaj Nawiedzenia NMP
Parish Kiemieliszki Narodzenia NMP
10 - Dekanat Raduń :
Parish Bieniakonie Św. Jana Chrzciciela
Parish Dociszki Bożego Miłosierdzia
Parish Hermaniszki Świetej Trójcy
Parish Konwaliszki Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parish Nacza Niepokalanego Poczęcia NMP
Parish Ossowo Św. Jerzego
Parish Pielasa Św. Linusa
11 - Dekanat Słonim :
Parish Albertyn Królowej Pokoju
Parish Dereczyn Wniebowzięcia NMP
Parish Łukonica Św. Michała Archanioła
Parish Międzyrzecze Zwiastowania NMP
12 - Dekanat Smorgoń :
Parish Daniuszewo Trójcy Przenajświętszej
Parish Krewo Przemienienia Pańskiego
Parish Niestaniszki MB Dobrej Rady
Parish Smorgoń Św. Michała Archanioła
Parish Soły MB Różańcowej
13 - Dekanat Sopoćkinie :
Parish Adamowicze Wniebowzięcia NMP
Parish Hołynka Podwyższenia Krzyża Świętego
Parish Labno MB Różańcowej
Parish Perstuń Zwiastowania NMP
14 - Dekanat Szczuczyn :
Parish Dziembrowo Trójcy Przenajświętszej
Parish Iszczołna Trójcy Przenajświetszej
Parish Kamionka Św. Antoniego i Objawienia Pańskiego
Parish Lack Św. Stanisława Bpa i Mcz.
Parish Nowy Dwór Wniebowzięcia NMP
Parish Ostryna Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parish Pierwomajsk (Sobakińce) Podwyższenia Krzyża Św.
15 - Dekanat Wołkowysk :
Parish Hniezno Św. Michała Archanioła
Parish Izabelin Św. App. Piotra i Pawła
Parish Krzemienica Bożego Ciała i Św. Jerzego
Parish Mścibów Św. Jana Chrzciciela
Parish Podorosk Św. Elżbiety Węgierskiej i Miłosierdzia Bożego
Parish Porozowo Św. Michała Archanioła
16 - Dekanat Zdziącioł (Dziatłowo) :
Parish Parafia Dworzec Bożego Ciała
Parish Dziatlowo Wniebowzięcia NMP
Parish Nowojelnia Serca Pana Jezusa
Parish Podwielikoje MB Anielskiej
Parish Rędzinowszczyzna Najświętszego Serca Pana Jezusa
Holszany - Parafia katolicka Świętego Jana Chrzciciela - Villages
Wieś : Village Folwark Grange Zaścianek * Okolica * Majątek *
Miasteczko * Kolonia * Osada *
Adamowo Korabowskie, folwark .. Holszany, miasteczko .... Łaby, zaścianek Paszkiszki, wieś Szałtany, wieś
Adamowo Sokocieniąckie, folwark Jachimiszki, zaścianek Lenkowszczyzna, wieś Pietrowicze, wieś Szapowały, folwark
Ałachowszczyzna, zaścianek Jasiukowszczyzna, zaścianek Lenkowszczyzna I, folwark .. Plebańce, folwark Szapowały, wieś
Ambrożyno, folwark Kaczareszki, folwark Lenkowszczyzna II, folwark Plebańce, wieś . Tarasowszczyzna, zaścianek
Bałwaniszki, majatek Kajacienięta, kolonia . Ligi, folwark Pobiedzieńszczyzna, zaścianek . Wasilewszczyzna, folwark
Bałwaniszki I-III, wieś Kajacieniąta Małe, wieś Łojciowszczyzna, wieś Podbałwaniszki, zaścianek Wirki, folwark
Blotkowszczyzna, zaścianek Kajacienięta Wielkie, wieś Łokuciewszczyzna, okolica . Poholsza, majątek Witoldowo, zaścianek
Borek, zaścianek Kamionka, okolica .. Lutomszczyzna, folwark Połudy, folwark Wojsznaryszki Małe, wieś .
Brezgaliszki, zaścianek Karłowszczyzna, majątek Łużyszcze, zaścianek . Połudy, osada Wojsznaryszki Wielkie, wieś ..
Brodowszczyzna, folwark . Karłowszczyzna, wieś Makowszczyzna, zaścianek Popowszczyzna, folwark Wojtkuny, folwark ..
Brzezina, folwark .... Karłowszczyzna, zaścianek Małyszkowszczyzna, okolica .. Przepaść, zaścianek Wołkowszczyzna, zaścianek .
Cenikowszczyzna, zaścianek Karolinowo, zaścianek Marasinowo, folwark Remiejkiszki, majątek . Wołowiki, wieś
Cieniukowszczyzna, zaścianek Kastyny, okolica Marianowo, kolonia Rodziewicze, okolica . Woronowszczyzna, folwark
Cimochy, okolica Kolęda, folwark Markinięta, majątek Reginczenięta, wieś . Woskresienka, wieś
Ciupiszki, wieś Końcerezy, folwark Markinięta, wieś Rosaniszki, zascianek Zagórowszczyzna, folwark
Cyganicha, zaścianek Kontorowszczyzna, zaścianek Mieszkucie, okolica .. Rowy-Janowo, folwark Zielonka, zaścianek
Czurki, wieś . Koraby, wieś .. Morgi Siemiernickie, zaścianek . Rowy, folwark Znoski, wieś .
Dajnopole, wieś . Kozłowszczyzna, majątek Moszoły, zaścianek . Rowy, wieś Zubowszczyzna, wieś
Dorgiszki, wieś . Kozłowszczyzna, osada Multanka, wieś . Scholanowo, osada
Drahlowce, wieś . Kozłowszczyzna, wieś Multanka Mała, zaścianek Sięciłowszczyzna, okolica
Dworzyszcze, folwark Krasnopol, folwark Narcuki, wieś Siedlarowszczyzna, okolica
Dworzyszcze, okolica . Krynica, kolonia Naruszowce, wieś . Siemierniki, wieś
Ferdynandowo, folwark Krywula, okolica Norszty, wieś . Słoboda, wieś .
Giejstuny, folwark . Kurhan, zaścianek Nowosiady, wieś Smolanka, wieś
Giejstuny, wieś .. Kuropatowszczyzna, zaścianek Nowosiółki, zaścianek . Sokocienięta, wieś
Gontowszczyzna, folwark Kurowszczyzna, folwark Olszyna, folwark Sorokowszczyzna, osada
Hołoblewszczyzna, folwark .. Kurowszczyzna Górna, okolica Osinówka, kolonia Studzieniec, folwark
Holszany, majątek .. Kurowszczyzna Leśna, okolica Paszkiszki, majatek Suhłobiszki, okolica
Grauzyszki - Parafia katolicka Swietych Apostolów Piotra i Pawla - Villages
Wieś : Village Folwark Grange Zaścianek * Okolica Surroundings Majątek *
Miasteczko Town Kolonia * Osada *
Adamowszczyzna, wieś Gabryjałowszczyzna, folwark Kuraszowo, folwark Piktusza, folwark Stodolniki, folwark
Andrejkiszki, wieś Gabryjałowszczyzna, wieś Łaby, zaścianek Piktusza, majątek Stodolniki, wieś
Anteczkowo, folwark Giedejki, kolonia Łapiejki, folwark Piktusza Mała, zaścianek Stulgi, wieś
Antony, wieś Górele, wieś Łapiejki, kolonia Piktusza Nowa, zaścianek Suśliszki, folwark
Anusino, folwark Góry, folwark Łękowszczyzna, kolonia Pobolewszczyzna, wieś Syngałowszczyzna, folwark
Bauby, wieś Graużyszki, kolonia Lenkowszczyzna, wieś Pocery, zaścianek Szczepanowicze, folwark
Biały Gaj, folwark Graużyszki, majątek Łojcie, wieś Podantoniszki, gaj Szczepanowicze, okolica
Bieciuny, folwark Graużyszki, Miasteczko Łostaje, folwark Podhaje, wieś Szuksztowo, zaścianek
Bieciuny, wieś Gudołówka, kolonia Łubianka, folwark Podludwikowszczyzna, zaścianek Tabory, wieś
Bieciuny, zaścianek Horodniki, wieś Ludwikowszczyzna, folwark Pohulanka, folwark Trzeciakowszczyzna, kolonia
Biejgi, wieś Hrymałowszczyzna, kolonia Ludwikowszczyzna, wieś Poleniki, folwark Wada, zaścianek
Bierniki, wieś Huszcze, wieś Łudy, folwark Poleniki, okolica Waleryn, folwark
Błotkowszczyzna, zaścianek Huta, folwark Łudy, wieś Popiszki, okolica Waszkieniki, folwark
Bołtupie, kolonia Ignacynowo, folwark Małaki, wieś Pszczółka, zaścianek Wiciule, folwark
Bołtupie, majątek Iwankowszczyzna, kolonia Masłowszczyzna, folwark Rałowszczyzna, folwark Wiciule, wieś
Borcie, wieś Jachimiszki, zaścianek Matowszczyzna, folwark Rałowszczyzna, wieś Widejsze, kolonia
Borowo, folwark Jurkiszki, folwark Mazurowszczyzna, wieś Ramoniki, zaścianek Wielbutowo, folwark
Bujki, okolica Karłowszczyzna, folwark Michałowo Dorżańskie, folwark Rasiukowszczyzna, wieś Wielbutowo, wieś
Buniany, wieś Kiby, wieś Michałowo Wiciulańskie, folwark Raszkuciany, wieś Wielbutowo, okolica
Buniany, folwark Klewica, kolonia Mikszowszczyzna, folwark Raugieliszki, wieś Wilczany, kolonia
Burbiszki, zaścianek Klewica, majątek Mochowe, zaścianek Rezginięcie, folwark Wojsznaryszki Wielkie, wieś
Burciszki, wieś Klewica, gaj Moczuły, kolonia Rochopole, gaj Woronowszczyzna, folwark
Burciszki Małe, wieś Klewica, wieś Mordasy, wieś Rochopole, kolonia Woskresienka, wieś
Burniszki, zaścianek Kolczuny, wieś Moszoły, zaścianek Rojsty, zaścianek Wygódka, gaj
Byczki, wieś Kolczuny Mał:e, wieś Murzyny, wieś Romaszkowszczyzna, folwark Wysoka, folwark
Chowańszczyzna, folwark Końcerezy, zaścianek Nowa Wieś, wieś Rostowszczyzna, folwark Zabłocie, folwark
Czerniakowszczyzna, folwark Kośniewszczyzna, okolica Nowopole, wieś Rudzie, wieś Zacisze, zaścianek
Czerniówka, zaścianek Koszkowszczyzna, folwark Nowopole, folwark Siekierowce, wieś Zagórowszczyzna, folwark
Dąbrowo, folwark Kotłowina, zaścianek Nowopole, kolonia Siemiuny, wieś Zalesianka, zaścianek
Debesie, wieś Kowalówka, zaścianek Nowosadowo, zaścianek Siemiuny Małe, wieś Zalesie, folwark
Dorże, kolonia Kozarezy, wieś Ołtarzyszki, kolonia Sieńkowszczyzna, okolica Zielony Gaj, zaścianek
Dorże, leśniczówka Krackowszczyzna, zaścianek Ozaryszki, folwark Skirmunciszki, folwark Zienowo, zaścianek
Dorże, majątek Krejwańce, wieś Ozaryszki, kolonia Ślimiany, kolonia Żygiany, wieś
Dorże, wieś Krzyżelewszczyzna, wieś Pacholszczyzna, wieś Słobódka, okolica
Dzialin, folwark Kuckuny, wieś Pasieki, zaścianek Słomianka, zaścianek
Franusino, folwark Kumieliszki, zaścianek Pawiłojcie, wieś Stefaniszki, folwark
    Thursday, December 14, 2017     Polish Name day : Alfred, Izydor